Dzisiaj jest wtorek, 23 Sty 2018

Partnerzy

Znajdujesz sie w:     Start Oferta Okna drewniane
Okna drewniane

Okna drewniane ORTIS - dowolnego kształtu, rozmiary czy koloru okna - spełniają nawyższe wymadania Klientów. Wykonane z sosny lub mahoniu Meranti w technologi klejenia warstwowego, impregnowane i malowane farbami zapewniającymi ochronę w każdych warunkach atmosferycznych będą zdobić Państwa domy przez wiele, wiele lat.

Sosna Miniwczepy
Drewno drzew iglastych o zabarwieniu jasnożółtym do jasnobrązowego z wyraźnymi słojami. Rysunek drewna sosnowego jest bardzo dekoracyjny. Produkowana w Polsce Klejona 3-warstwowo klejem wodoodpornym zgodnie z normą DIN EN 204 D4, warstwy zewnętrze łączone na długość za pomocą miniwczepów. Wilgotność 12% +/- 2%.

Sosna Lita

Drewno drzew iglastych o zabarwieniu jasnożółtym lub jasnobrązowego z wyraźnymi słojami.
Rysunek drewna sosnowego jest bardzo dekoracyjny. Produkowana w Polsce Klejona 3-warstwowo klejem wodoodpornym zgodnie z normą DIN EN 204 D4, Wilgotność 12% +/- 2%. Warstwy zewnętrzne lite; w warstwie środkowej dopuszczalne łączenia; Rozmiar kantówki litej waha się w przedziale do 3mb.

Meranti czerwone (Red Meranti)
Egzotyczne drewno drzew liściastych o czerwonawym zabarwieniu importowane głównie z terenu Indonezji. Ma bardzo dobre współczynniki izolacyjności akustycznej i przenikania ciepła. Charakterystyczny dla meranti jest wyraźny, cętkowany rysunek drewna. Klejona 3-warstwowo klejem wodoodpornym zgodnie z normą DIN EN 204 D4. Wilgotność 12% +/- 2%. Warstwy zewnętrzne lite; w warstwie środkowej dopuszczalne łączenia.